O nás

export team
EXPORT TEAM s.r.o.

Spoločnosť EXPORT TEAM s.r.o. zabezpečuje pre Slovenských a Českých vystavovateľov komplexné služby spojené s profesionálnou prezentáciou spoločností na medzinárodných výstavách, veľtrhoch a kongresoch v rámci celého Sveta.

Výstavný stánok, stánok značky GOOD IDEA TOP FROM CZECHIA & SLOVAKIA, je to pravé miesto pre Vašu najlepšiu prezentáciu. Privátny bar a zdieľaná rokovacia miestnosť je pre našich zákazníkov (vystavovateľov), benefitom, ktorý určite oceníte pri rokovaní s klientmi. Pôsobíme na medzinárodných výstavách, veľtrhoch a kongresoch v rámci ktorých poskytujeme firemnú prezentáciu. Pre prezentáciu našich klientom poskytujeme jednotlivé výstavné plochy stánku GOOD IDEA TOP FROM CZECHIA & SLOVAKIA, ktoré sú samozrejme plnohodnotne prispôsobené Vašim požiadavkám.

Našou hlavnou devízou je náš tím, naše znalosti, profesionálny prístup a neustála snaha zlepšovať sa. Výsledkom tejto vyváženej kombinácie je Vaša úspešná prezentácia na výstave, veľtrhu alebo kongrese.

Profesionálny servis

S našimi zákazníkmi spolupracujeme po celú dobu procesu, od výberu výstavy a výstavnej plochy, komunikácie s organizátorom výstavy, objednaním všetkých služieb a servisu až po samotnú realizáciu výstavnej plochy. Vypracujeme Vám grafický návrh ktorý bude od začiatku odzrkadľovať Vaše predstavy a požiadavky kladené na úspešnú prezentáciu Vašej spoločnosti tak, aby vystihol Vaše produkty alebo služby, prenesieme ho do vizualizácie a následne zrealizujeme. Poskytneme Vám plné asistenčné služby, čím zabezpečíme komplexný profesionálny servis.

Top